Džiovyklė LG RH90V9AV2N kaina
Džiovyklė LG RH90V9AV2N kaina
LG RH90V9AV2NKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 924.0 € |
|
738.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LG, Šilumos siurblys, 9 kg, gylis 66 cm - DžiovyklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
739.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
739.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Džiovyklė LG RH90V9AV2N, 9 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 798 € |
|
619.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
619.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Džiovyklė LG RH90V9AV2N, 9 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 798 € |
|
619.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
619.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LG RH90V9AV2N džiovyklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 68.61 eur/mėn |
|
686.07 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
686.07 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
LG RH90V9AV2N DžiovyklėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
699.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
699.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Džiovyklė LG RH90V9AV2N |
|
724.22 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
724.22 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Džiovyklė LG RH90V9AV2N | LG010138 |
|
730.55 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
730.55 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
LG RH90V9AV2NKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 924.0 € |
|
738.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LG, Šilumos siurblys, 9 kg, gylis 66 cm - DžiovyklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
739.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
739.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Džiovyklė drabužiams H.L Data Storage RH90V9AV2N | RH90V9AV2N | 8806091779236 |
|
981.55 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 08:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 8806091419965 |
| Gamintojo kodas | rh90v9av2n |
| Maksimalus skalbinių svoris | 9kg |
| Džiovinimo tipas | kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 194kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | 0.18w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 10min |
| Džiovinimo trukmė | 212min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | a |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | 91 |
| Triukšmingumo lygis | 62db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 66cm |
| Svoris | 56kg |
| Valdymas | elektroninis |
| Programų skaičius | 13 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Džiovinimo temperatūros reguliavimas | + |
| Nerūdijančio plieno būgnas | + |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | + |
| Būgno vidaus apšvietimas | + |
| Vėsinimo funkcija | + |
| Krepšys švelniems skalbiniams | - |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | + |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Būgno sustabdymas atidarius dureles | + |
| Užraktas nuo vaikų | + |
| Kita informacija | dual inverter heat pump, auto cleaning condenser, stiklinės durelės, reversiškos durelės |
| Programos | medvilnė, rankšluosčiai, vilna, delikatus džiovinimas, greitas džiovinimas, džiovinimas šiltu oru, sporto drabužiai, antialerginė, mišri įkrova |
| Rodyti daugiau | |









































