Džiovyklė Electrolux EW6D98BEE kaina
Džiovyklė Electrolux EW6D98BEE kaina
Džiovyklė Electrolux 600 serija EW6D98BEE, 8 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 619 € |
|
472.39 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Electrolux EW6D98BEEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 630.0 € |
|
503.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Džiovyklė Electrolux EW6D98BEEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
472.39 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
472.39 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Džiovyklė Electrolux 600 serija EW6D98BEE, 8 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 619 € |
|
472.39 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Džiovyklė Electrolux 600 serija EW6D98BEE, 8 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 619 € |
|
472.39 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Electrolux EW6D98BEE džiovyklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 78.73 eur/mėn |
|
472.39 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
472.39 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Džiovyklė Electrolux EW6D98BEEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
472.39 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
472.39 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Džiovyklė Electrolux EW6D98BEE |
|
472.39 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
472.39 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Džiovyklė su šilumos siurbliu Electrolux EW6D98BEE + DOVANASiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
476.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Electrolux EW6D98BEEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 630.0 € |
|
503.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ELECTROLUX EW6D98BEE DžiovyklėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
509.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
509.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Džiovyklė ELECTROLUX EW6D98BEE |
|
513.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
513.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Džiovyklė su šilumos siurbliu Electrolux EW6D98BEENemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
520.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
520.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6D98BEE | 7333394141299 | 7333394141299 |
|
584.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Electrolux Džiovyklė EW6D98BEE 600 GentleCare, 8kg, šilumos siurblys, 63,8cm, ba..Daugiau |
|
649.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
ELECTROLUX EW6D98BEE |
|
649.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
649.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 7333394141299 |
| Gamintojo kodas | ew6d98bee |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 1.19kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | 0.10w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 179min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | c |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | 82 |
| Triukšmingumo lygis | 64db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 63.8cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Programų skaičius | - |
| Rodyti daugiau | |



































