Džiovyklė Electrolux EW6D28BE kaina
Džiovyklė Electrolux EW6D28BE kaina
Džiovyklė Electrolux 600 serija GentleCare EW6D28BE, 8 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
449.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Džiovyklė Electrolux EW6D28BE |
|
479.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
479.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Džiovyklė Electrolux EW6D28BEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 604.0 € |
|
505.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Džiovyklė Electrolux EW6D28BEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
445.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
445.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Electrolux EW6D28BE džiovyklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 44.50 eur/mėn |
|
445.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
445.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Džiovyklė Electrolux 600 serija GentleCare EW6D28BE, 8 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
449.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Džiovyklė Electrolux EW6D28BEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
449.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
449.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Džiovyklė Electrolux 600 serija GentleCare EW6D28BE, 8 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
449.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Džiovyklė su šilumos siurbliu Electrolux EW6D28BE + DOVANASiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
454.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Džiovyklė su šilumos siurbliu Electrolux EW6D28BE |
|
479.49 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
479.49 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Džiovyklė Electrolux EW6D28BE |
|
479.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
479.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Džiovyklė Electrolux EW6D28BEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 604.0 € |
|
505.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Džiovyklė su šilumos siurbliu Electrolux EW6D28BENemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
599.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
599.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Džiovyklė Electrolux EW6D28BE | 8 kg talpa | šilumo siurblys (Heat pump) | 63,8 .. |
|
649.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Džiovyklė ELECTROLUX EW6D28BENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
649.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
ELECTROLUX EW6D28BE |
|
681.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
681.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 01:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 7333394133348 |
| Gamintojo kodas | ew6d28be |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 119kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 1.18kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | 0.10w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 179min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | c |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | 82 |
| Triukšmingumo lygis | 64db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 63.8cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Valdymas | elektroninis |
| Programų skaičius | 12 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Džiovinimo temperatūros reguliavimas | - |
| Nerūdijančio plieno būgnas | + |
| Būgno vidaus apšvietimas | - |
| Vėsinimo funkcija | + |
| Krepšys švelniems skalbiniams | - |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | 1 |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Kita informacija | easyclean filtras; gentlecare; sensicare jutikliai; mixcare; bedlinen xl; anticrease; indikacijos: kondensatorius, filtras, rezervuaras |
| Rodyti daugiau | |
































