Džiovyklė Electrolux EW8D585UCE kaina
Džiovyklė Electrolux EW8D585UCE kaina
Džiovyklė Electrolux 800 serija EW8D585UCE, 8 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 698 € |
|
620.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
620.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux EW8D585UCETik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
665.50 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux 800 Series UltraCare, 8 kg, gylis 63,6 cm - DžiovyklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
669.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
669.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Electrolux EW8D585UCE džiovyklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 61.99 eur/mėn |
|
619.90 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Džiovyklė Electrolux EW8D585UCEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
619.90 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
619.90 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Džiovyklė Electrolux EW8D585UCEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
620.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
620.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Džiovyklė Electrolux 800 serija EW8D585UCE, 8 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 698 € |
|
620.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
620.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Džiovyklė Electrolux 800 serija EW8D585UCE, 8 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 698 € |
|
620.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
620.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Džiovyklė ELECTROLUX 800 serija, UltraCare, EW8D585UCE, 8 kgYra sandėlyje. |
|
649.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
649.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Džiovyklė DRYER EW8D585UCE ELECTROLUX |
|
651.66 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
651.66 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux EW8D585UCETik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
665.50 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux 800 Series UltraCare, 8 kg, gylis 63,6 cm - DžiovyklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
669.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
669.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Džiovyklė Electrolux EW8D585UCE | 7333394101729 |
|
670.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
670.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 21:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 7333394101729 |
| Gamintojo kodas | ew8d585uce |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 155kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | 155 |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | -min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | a |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 63db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 64cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Programų skaičius | - |
| Rodyti daugiau | |






















