Electrolux EW6SN327SI kaina
Electrolux EW6SN327SI kaina
Skalbimo mašina Electrolux EW6SN327SI, 7.0 kg, 1200 aps./min., C, C, Pridėtiniai.. |
|
375.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Electrolux EW6SN327SIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 550.0 € |
|
390.43 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akcija! Electrolux veļas mazg.mašīna (front.ielāde) 7kg EW6SN327SIDaugiau |
|
421.04 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
421.04 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Pralka Electrolux Skalbimo mašina EW6SN327SI | EW6SN327SI | 7332543826117 |
|
479.65 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 10:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543826117 |
| Gamintojo kodas | ew6sn327si |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 59kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.59kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 4500l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1151aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 77db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Matmenys, svoris (be išsikišimų) | 843 x 595 x 449 mm |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 44.9cm |
| Svoris | -kg |
| Energijos sąnaudos | 59 kwh / 100 ciklų |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45l |
| Ekrano tipas | led |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Skalbimo programos, funkcijos | greitas skalbimas; medvilnė; sintetika; mišrūs audiniai; vilna; rankomis skalbiami; Švelnus skalbimas; antialerginė programa |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | antialerginė programa; Švelnus gręžimas; antklodės skalbimo programa; Šilkinių skalbinių programa |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |











































