Electrolux EWS6427BE kaina
Electrolux EWS6427BE kaina
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EWS6427BE, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
401.41 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
ELECTROLUX EWS6427BEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 425.0 € |
|
401.41 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux EWS6427BE skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 33.90 eur/mėn |
|
339.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
339.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EWS6427BEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
339.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
339.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EWS6427BE |
|
344.76 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
344.76 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Iš priekio pakraunama skalbyklė Electrolux EWS6427BESiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
349.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Skalbyklė ELECTROLUX EWS6427BE |
|
370.73 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
370.73 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Iš priekio pakraunama skalbyklė Electrolux EWS6427BENemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
395.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
395.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EWS6427BEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
401.41 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
401.41 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EWS6427BE, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
401.41 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EWS6427BE, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
401.41 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
ELECTROLUX EWS6427BEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 425.0 € |
|
401.41 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux Skalbyklė 600 serija „SensiCare“ 7 kg EWS6427BE |
|
439.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
439.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbyklė ELECTROLUX EWS6427BENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
449.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
ELECTROLUX EWS6427BE |
|
471.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
471.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 17:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394128610 |
| Gamintojo kodas | ews6427be |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 45kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.48kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1151aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 44.9cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45l |
| Ekrano tipas | mažas led |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Skalbimo programos, funkcijos | antialerginiai garai; vaikų rūbai; medvilnė; jautriems audiniams; džinsai; eco 40–60; lauko rūbai; 14 min; skalavimas; Šilkas; gręžimas/vandens išleidimas; sporto rūbai; sintetika; vilna; time manager; softplus |
| Skalbimo programų skaičius | 15 |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | antialerginė programa; Šilkinių skalbinių programa; Švelnus gręžimas |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |



































