Electrolux EW6TN24262 kaina
Electrolux EW6TN24262 kaina
Skalbyklė ELECTROLUX EW6TN24262Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
365.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EW6TN24262, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
365.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Electrolux EW6TN24262Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 466.0 € Daugiau |
|
365.68 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina ELECTROLUX EW6TN24262PNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
418.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbyklė Electrolux EW6TN24262Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
351.75 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
351.75 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbimo mašina ELECTROLUX EW6TN24262Daugiau |
|
351.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
351.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
ELECTROLUX EW6TN24262 Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
352.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
352.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Iš viršaus pakraunama skalbimo mašina Electrolux SensiCare, EW6TN24262, 6 kg |
|
356.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Skalbyklė ELECTROLUX EW6TN24262Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
365.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Skalbyklė Electrolux EW6TN24262Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
365.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
365.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EW6TN24262, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
365.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EW6TN24262, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
365.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Electrolux EW6TN24262Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 466.0 € Daugiau |
|
365.68 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbyklė ELECTROLUX EW6TN24262 |
|
386.49 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
386.49 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina ELECTROLUX EW6TN24262PNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
418.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
ELECTROLUX EW6TN24262P PerfectCare 600 Viršutinio pakrovimo skalbimo mašina 6 kg.. |
|
444.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
ELECTROLUX EW6TN24262 |
|
471.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
471.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 18:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543799794 |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.65kwh |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1151aps./min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 77db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš viršaus |
| Aukštis | 89cm |
| Plotis | 40cm |
| Gylis | 60cm |
| Plovimo klasė | a |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Ekranas | + |
| Skalbimo programų skaičius | 15 |
| Lengvas lyginimas | - |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | ekranas, atidėto skalbimo funkcija |
| Rodyti daugiau | |










































