Electrolux EWS6226CE kaina
Electrolux EWS6226CE kaina
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EWS6226CE, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 452 € |
|
401.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
401.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux EWS6226CEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 498.0 € |
|
401.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux EWS6226CE skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 34.89 eur/mėn |
|
348.89 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
348.89 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EWS6226CEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
348.89 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
348.89 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
ELECTROLUX EWS6226CE Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
349.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
349.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija, SensiCare, EWS6226CE, 6kg |
|
354.51 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
354.51 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EWS6226CE, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 452 € |
|
355.86 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
355.86 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija, SensiCare, EWS6226CE, 6 kg | 925000833 | .. |
|
364.20 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Electrolux EWS6226CE |
|
382.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
382.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EWS6226CEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
401.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
401.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EWS6226CE, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 452 € |
|
401.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
401.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux EWS6226CEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 498.0 € |
|
401.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbyklė WASHING MACHINE EWS6226CE ELX | 7333394129280 | 7333394129280 |
|
469.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 17:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394129280 |
| Gamintojo kodas | ews6226ce |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 42kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.42kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | 4200l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 197min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 10min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 37.8cm |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |
























