Electrolux EWS6307BE kaina
Electrolux EWS6307BE kaina
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EWS6307BE, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 403 € |
|
358.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
358.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux EWS6307BEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 425.0 € |
|
369.32 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux 600 Series SensiCare, 7 kg, gylis 44,9 cm, 1000 aps./min. - Skalbimo ..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
389.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
389.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EWS6307BEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
358.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
358.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EWS6307BE, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 403 € |
|
358.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
358.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EWS6307BE, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 403 € |
|
358.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
358.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EWS6307BEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
358.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
358.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
ELECTROLUX EWS6307BE Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
359.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
359.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Electrolux EWS6307BE skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 36.07 eur/mėn |
|
360.67 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Electrolux EWS6307BEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 425.0 € |
|
369.32 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux Skalbyklė 600 serija „SensiCare“ 7 kg EWS6307BE |
|
379.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
379.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux EWS6307BE |
|
389.86 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
389.86 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Electrolux 600 Series SensiCare, 7 kg, gylis 44,9 cm, 1000 aps./min. - Skalbimo ..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
389.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
389.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Electrolux veļas mazgājamā mašīna (priekšējā ielāde) 600. sērija „SensiCare” 7 k.. |
|
395.80 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Skalbyklė Electrolux EWS6307BENemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
439.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
439.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EWS6307BE |
|
461.93 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
461.93 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 08:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394123837 |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 45kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.45kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 951aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 73db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 44.9cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45l |
| Laikmatis | + |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |






































