Electrolux EW8F4482E kaina
Electrolux EW8F4482E kaina
Electrolux EW8F4482ETik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
534.29 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Whirlpool 800 serija UltraCare EW8F4482E, 8 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
535.29 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW8F4482E |
|
587.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
587.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Electrolux EW8F4482E skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 52.48 eur/mėn |
|
524.80 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW8F4482EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
524.80 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
524.80 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Electrolux I am unable to translate "EW8F4482E" as it is not a text comprised of.. |
|
525.28 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Electrolux EW8F4482ETik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
534.29 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW8F4482EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
535.29 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
535.29 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Skalbimo mašina Whirlpool 800 serija UltraCare EW8F4482E, 8 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
535.29 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Whirlpool 800 serija UltraCare EW8F4482E, 8 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
535.29 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Electrolux EW8F4482E |
|
538.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
538.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW8F4482E |
|
587.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
587.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 21:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394052809 |
| Gamintojo kodas | ew8f4482e |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 38kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.38kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 215min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 57.6cm |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |






















