Electrolux EW5W468WE kaina
Electrolux EW5W468WE kaina
Skalbimo mašina - džiovyklė ELECTROLUX EW5W468WE, 8/4 kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux EW5W468WEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
513.24 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Electrolux EW5W468WEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 696.0 € |
|
513.24 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mazgātājs-žāvētājs ELECTROLUX EW5W468WE | EW5W468WE | 7333394057910 |
|
497.05 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Skalbyklė-džiovyklė Electrolux EW5W468WEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
498.80 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
498.80 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Skalbimo mašina - džiovyklė ELECTROLUX EW5W468WE, 8/4 kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
ELECTROLUX EW5W468WE Skalbimo mašina-džiovyklėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
499.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
499.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Skalbimo mašina Candy „Electrolux EW5W468WE“Daugiau |
|
499.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
499.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbyklė su džiovinimu ir garų programa Electrolux EW5W468WE + DOVANASiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
505.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Electrolux EW5W468WE skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 50.76 eur/mėn |
|
507.56 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux EW5W468WEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
513.24 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux EW5W468WEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
513.24 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Skalbyklė-džiovyklė Electrolux EW5W468WEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
513.24 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
513.24 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Electrolux EW5W468WEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 696.0 € |
|
513.24 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbyklė-Džiovyklė ELECTROLUX EW5W468WE |
|
540.54 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
540.54 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbyklė su džiovinimu ir garų programa Electrolux EW5W468WEDaugiau |
|
548.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Skalbyklė su džiovinimu ir garų programa Electrolux EW5W468WENemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
599.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
599.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Electrolux Skalbyklė-džiovyklė su garų programa 8/4 kg EW5W468WE |
|
640.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
640.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
ELECTROLUX EW5W468WE |
|
670.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
670.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo-džiovinimo mašina Candy Electrolux (priekinis įkrovimas) 8 kg EW5W468WE.. |
|
723.90 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 19:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394057910 |
| Gamintojo kodas | ew5w468we |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 47kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.48kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1551aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 210min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina su džiovykle |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 53.4cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45l |
| Ekrano tipas | led |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 4kg |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Lengvas lyginimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, sintetikos skalbimo programa, vilnos skalbimo programa, skalavimas, antklodės skalbimo programa, eco, Šilkinių skalbinių programa, delikatus skalbimas, gręžimas + sausinimas, skalbimas garais |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Kita informacija | putų kontrolė |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |






































