Electrolux EW6SM326S kaina
Electrolux EW6SM326S kaina
Skalbyklė ELECTROLUX EW6SM326STurime parduotuvėje |
|
389.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Electrolux EW6SM326STik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
419.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-17 09:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394027272 |
| Gamintojo kodas | ew6sm326s |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 48kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.48kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | -aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 160min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 5min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 37.8cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 40l |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |




































