Electrolux EW8TN3362E kaina
Electrolux EW8TN3362E kaina
Pakraunama iš viršaus skalbyklė ELECTROLUX EW8TN3362E, 6kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
489.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
489.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW8TN3362E, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
489.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Electrolux EW8TN3362EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 621.0 € |
|
531.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux 800 UltraCare, 6 kg, gylis 60 cm, 1300 rpm - Skalbimo mašina Prekė - ..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
589.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
589.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Electrolux EW8TN3362E skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 46.53 eur/mėn |
|
465.29 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
465.29 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbyklė Electrolux EW8TN3362EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
465.29 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
465.29 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW8TN3362E |
|
465.29 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
465.29 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
ELECTROLUX EW8TN3362E Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
469.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
469.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Pakraunama iš viršaus skalbyklė ELECTROLUX EW8TN3362E, 6kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
489.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
489.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbyklė Electrolux EW8TN3362EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
489.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
489.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW8TN3362E, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
489.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW8TN3362E, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
489.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Skalbyklė ELECTROLUX EW8TN3362E |
|
500.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
500.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux EW8TN3362EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 621.0 € |
|
531.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux 800 UltraCare, 6 kg, gylis 60 cm, 1300 rpm - Skalbimo mašina Prekė - ..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
589.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
589.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Skalbimo mašina ELECTROLUX EW8TN3362ENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
609.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
ELECTROLUX EW8TN3362E |
|
639.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
639.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina su garų funkcija Electrolux EW8TN3362E | EW8TN3362E | 7333394022.. |
|
639.70 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Pralka Electrolux Electrolux EW8TN3362E | EW8TN3362E | 7333394022949 |
|
704.30 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 21:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394022949 |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 4.08kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 310min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 79db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš viršaus |
| Aukštis | 89cm |
| Plotis | 40cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 58000kg |
| Energijos sąnaudos | 42 kwh/100 ciklų |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 43l |
| Ekrano tipas | led |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | antialerginė programa, mix, Šilkinių skalbinių programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |









































