Electrolux EW6F3484E kaina
Electrolux EW6F3484E kaina
Skalbimo mašina ELECTROLUX EW6F3484E, 8 kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
399.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F3484E, 8 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
406.98 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Electrolux EW6F3484EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 456.99 € |
|
413.15 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ELECTROLUX EW6F3484E Skalbimo mašinaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
399.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
399.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F3484EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
399.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
399.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbimo mašina ELECTROLUX EW6F3484E, 8 kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
399.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F3484E |
|
402.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
402.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F3484EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
406.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
406.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F3484E, 8 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
406.98 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F3484E, 8 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
406.98 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Skalbimo mašina electrolux EW6F3484ESiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
407.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Electrolux EW6F3484E skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 67.88 eur/mėn |
|
407.25 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
407.25 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Skalbyklė ELECTROLUX EW6F3484E |
|
412.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
412.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux EW6F3484EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 456.99 € |
|
413.15 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F3484ENemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
457.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
457.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Electrolux Skalbyklė 600 serija „SensiCare“ 8 kg EW6F3484E |
|
530.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
530.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
ELECTROLUX EW6F3484E |
|
555.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
555.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 08:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394041636 |
| Gamintojo kodas | ew6f3484e |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 47kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.47kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 54.7cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 43l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, sintetikos skalbimo programa, vilnos skalbimo programa, džinsų skalbimas, sporto programa, antklodės skalbimo programa, eco, delikatus skalbimas, greita programa, papildomas skalavimas, higienos programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | inverterinis variklis, ekranas, vaikų sauga, atidėto skalbimo funkcija, greitas skalbimo ciklas, laikmatis |
| Rodyti daugiau | |






































