Electrolux EW6F2282E kaina
Electrolux EW6F2282E kaina
Electrolux skalbimo mašina EW6F2282E | 8 kg | 1200 aps./min | garai | 54.7 cm |
|
459.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
ELECTROLUX EW6F2282E Skalbimo mašina+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
479.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
479.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F2282EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
479.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
479.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F2282EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
479.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
479.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-29 01:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394042442 |
| Gamintojo kodas | ew6f2282e |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 47kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 54.7cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 43l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Lengvas lyginimas | - |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, vilnos skalbimo programa, sporto programa, antklodės skalbimo programa, lauke dėvima apranga, Šilkinių skalbinių programa, higienos programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | ekranas, vaikų sauga, atidėto skalbimo funkcija, greitas skalbimo ciklas, laikmatis |
| Rodyti daugiau | |




































