Electrolux EW6F2281E kaina
Electrolux EW6F2281E kaina
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EW6F2281E, 8 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
376.35 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbyklė ELECTROLUX EW6F2281E, 8 kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
379.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
379.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux EW6F2281EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 537.99 € |
|
380.21 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F2281E |
|
401.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
401.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux Sensicare 600, 8 kg, gylis 54.7 cm, 1200 aps./min. - Skalbimo mašinaSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
499.99 €
31-33 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 31-33 d.d. |
499.99 €
31-33 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 31-33 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F2281EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
368.98 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
368.98 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F2281E + DOVANASiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
368.99 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
ELECTROLUX EW6F2281E Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
369.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
369.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EW6F2281E, 8 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
376.35 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F2281EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
376.35 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
376.35 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EW6F2281E, 8 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
376.35 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Skalbyklė ELECTROLUX EW6F2281E, 8 kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
379.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
379.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux EW6F2281EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 537.99 € |
|
380.21 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux EW6F2281E skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 38.10 eur/mėn |
|
380.97 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F2281E |
|
401.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
401.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux Skalbyklė 600 serija „SensiCare“ 8 kg EW6F2281E |
|
416.50 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
416.50 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F2281ENemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
428.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
428.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Skalbyklė ELECTROLUX EW6F2281E |
|
470.06 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
470.06 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux Sensicare 600, 8 kg, gylis 54.7 cm, 1200 aps./min. - Skalbimo mašinaSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
499.99 €
31-33 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 31-33 d.d. |
499.99 €
31-33 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 31-33 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394041605 |
| Gamintojo kodas | ew6f2281e |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 47kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.047kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 225min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Matmenys, svoris (be išsikišimų) | 596 x 547 x 847 mm |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 54.7cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 43l |
| Ekrano tipas | led |
| Inverterinis variklis | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |











































