Electrolux EW6F3492ACE kaina
Electrolux EW6F3492ACE kaina
Skalbyklė ELECTROLUX EW6F3492ACEKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € |
|
519.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EW6F3492ACE, 9 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 689 € |
|
519.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Electrolux EW6F3492ACEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 613.0 € |
|
524.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux EW6F3492ACE skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 50.90 eur/mėn |
|
508.98 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F3492ACEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
508.98 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
508.98 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F3492ACE |
|
508.98 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
508.98 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
ELECTROLUX EW6F3492ACE Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
510.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
510.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Skalbimo mašina SensiCare su "AutoDose" Electrolux EW6F3492ACE + DOVANASiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
516.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Skalbyklė ELECTROLUX EW6F3492ACEKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € |
|
519.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F3492ACEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
519.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
519.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EW6F3492ACE, 9 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 689 € |
|
519.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EW6F3492ACE, 9 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 689 € |
|
519.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Electrolux EW6F3492ACEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 613.0 € |
|
524.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbyklė ELECTROLUX EW6F3492ACE |
|
534.72 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
534.72 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux EW6F3492ACE |
|
543.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
543.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Electrolux Skalbyklė 600 serija „SensiCare“ su „AutoDose“ funkcija 9 kg EW6F3492.. |
|
549.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
549.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina SensiCare su "AutoDose" Electrolux EW6F3492ACENemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
609.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
609.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Skalbimo mašina ELECTROLUX EW6F3492ACENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
669.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
ELECTROLUX EW6F3492ACE |
|
702.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
702.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 05:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394041858 |
| Gamintojo kodas | ew6f3492ace |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 49kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.049kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 220min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 63.6cm |
| Svoris | 60kg |
| Plovimo klasė | b |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Inverterinis variklis | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | + |
| Savybės | inverterinis variklis, vaikų sauga, išmanusis įrenginys |
| Rodyti daugiau | |












































