Electrolux EW8W261BG kaina
Electrolux EW8W261BG kaina
Juodos spalvos skalbyklė su džiovinimu Electrolux EW8W261BGKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 789 € |
|
660.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Electrolux EW8W261BGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 854.0 € |
|
677.48 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Juodos spalvos skalbyklė su džiovinimu Electrolux EW8W261BG |
|
702.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
702.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux EW8W261BG skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 65.17 eur/mėn |
|
651.66 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 25.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
651.66 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 25.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbyklė-džiovyklė Electrolux EW8W261BGPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
651.66 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
651.66 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Juodos spalvos skalbyklė su džiovinimu Electrolux EW8W261BGKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 789 € |
|
660.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Skalbyklė-džiovyklė Electrolux EW8W261BGIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
671.21 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
671.21 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Electrolux EW8W261BGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 854.0 € |
|
677.48 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ELECTROLUX EW8W261BG |
|
689.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
689.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbyklė-Džiovyklė ELECTROLUX EW8W261BG |
|
693.51 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
693.51 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina Juodos spalvos skalbyklė su džiovinimu Electrolux EW8W261BG |
|
702.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
702.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux Skalbyklė-džiovyklė 800 serija „UltraCare“ su garų programa 10/6 kg E.. |
|
739.50 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
739.50 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo-džiovinimo mašina Electrolux Black EW8W261BG | EW8W261BG | 733339404040.. |
|
866.60 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
ELECTROLUX EW8W261BG |
|
912.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
912.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 15:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394040400 |
| Gamintojo kodas | ew8w261bg |
| Maks. skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 51kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | a |
| Gręžimo greitis | 1600aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 238min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina su džiovykle |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 63.6cm |
| Svoris | 79.5kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 47l |
| Ekrano tipas | led |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 6kg |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Lengvas lyginimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, sintetikos skalbimo programa, vilnos skalbimo programa, džinsų skalbimas, eco, gręžimas, delikatus skalbimas, greita programa, būgno valymas, papildomas skalavimas, skalbimas garais, higienos programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |






































