Electrolux EW6T3372E kaina
Electrolux EW6T3372E kaina
Skalbimo mašina Electrolux EW6T3372E, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 463 € |
|
359.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
359.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux EW6T3372EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 418.99 € |
|
393.32 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
393.32 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux, 7 kg, gylis 60 cm, 1300 rpm Prekė-EW6T3372ESiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
439.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
439.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
ELECTROLUX EW6T3372E Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6T3372EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
359.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
359.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6T3372E, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 463 € |
|
359.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
359.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux EW6T3372E skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 35.90 eur/mėn |
|
359.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
359.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6T3372EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
359.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
359.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6T3372E |
|
373.35 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
373.35 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Iš viršaus pakraunama skalbyklė Electrolux EW6T3372ESiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
378.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Electrolux Skalbyklė 600 serija „SensiCare“ 7 kg EW6T3372E |
|
379.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
379.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux EW6T3372EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 418.99 € |
|
393.32 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
393.32 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6T3372E, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 463 € |
|
393.33 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
393.33 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
ELECTROLUX EW6T3372E |
|
399.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
399.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Iš viršaus pakraunama skalbimo mašina Electrolux EW6T3372E | 241088544 | 7333394.. |
|
400.90 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Electrolux EW6T3372E |
|
421.61 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
421.61 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux, 7 kg, gylis 60 cm, 1300 rpm Prekė-EW6T3372ESiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
439.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
439.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Iš viršaus pakraunama skalbyklė Electrolux EW6T3372ENemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
449.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
449.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 14:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394049809 |
| Gamintojo kodas | ew6t3372e |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.46kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1300aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 79db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš viršaus |
| Aukštis | 89cm |
| Plotis | 40cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45l |
| Ekrano tipas | led |
| Skalbimo programos, funkcijos | sensicare, softplus, eco timemanager, antialerginė su garais, Švelnus atidarymas |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | antialerginė programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Kita informacija | gaminio matmenys (a x p x g): 890 x 400 x 600 mm |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | + |
| Savybės | išmanusis įrenginys |
| Rodyti daugiau | |














































