Electrolux EW8WP261PB kaina
Electrolux EW8WP261PB kaina
ELECTROLUX EW8WP261PB Skalbimo mašina-džiovyklė - Turime sandėlyjeLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
655.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
655.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Skalbimo mašina su džiovinimu Electrolux EW8WP261PBNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
765.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
765.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-07 23:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbyklės - džiovyklės |
| Prekės kodas | 7333394014159 |
| Gamintojo kodas | ew8wp261pb |
| Maks. skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 51kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.51kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.1 |
| Metinės vandens sąnaudos | 4700l |
| Gręžimo klasė | a |
| Gręžimo greitis | 1551aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 238min |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina su džiovykle |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 63.6cm |
| Svoris | 79.5kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Lengvas lyginimas | + |
| Kitos skalbimo programos | vilnos skalbimo programa, džinsų skalbimas, greita programa |
| Garų funkcija | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | mechaninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | ekranas, vaikų sauga, garų funkcija, greitas skalbimo ciklas, laikmatis, lengvas lyginimas |
| Rodyti daugiau | |




























