Electrolux EW9WN249W kaina
Electrolux EW9WN249W kaina
Electrolux EW9WN249WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1234.0 € |
|
937.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbyklė - džiovyklė Electrolux EW9WN249W 9/6kg. |
|
990.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
990.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina- džiovyklė Electrolux Prekė - EW9WN249WSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
999.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
999.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
ELECTROLUX EW9WN249W Skalbimo mašina-džiovyklėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
918.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
918.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Electrolux Skalbyklė-Džiovyklė EW9WN249W PerfectCare 900, D/B, 9/6kg, 1400 aps./.. |
|
918.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Electrolux EW9WN249W skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 91.84 eur/mėn |
|
918.39 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Skalbyklė-džiovyklė Electrolux EW9WN249W10€ nuolaida su kodu - NUOLAIDA10. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo. |
|
918.39 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
918.39 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Electrolux EW9WN249WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1234.0 € |
|
937.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbyklė su džiovinimu Electrolux EW9WN249W + DOVANA!Siuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
937.99 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Electrolux Skalbyklė-džiovyklė 900 serija „DelicateCare“ su šilumos siurbliu su .. |
|
989.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
989.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbyklė - džiovyklė Electrolux EW9WN249W 9/6kg. |
|
990.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
990.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
ELECTROLUX EW9WN249W |
|
999.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
999.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbyklė-džiovyklė Electrolux EW9WN249WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
999.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
999.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbimo mašina- džiovyklė Electrolux Prekė - EW9WN249WSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
999.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
999.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu Electrolux EW9WN249W PerfectCare, Garų.. |
|
1183.00 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Skalbyklė su džiovinimu Electrolux EW9WN249W PerfectCare, Garų f-jaNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
1199.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1199.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 13:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbyklės - džiovyklės |
| Prekės kodas | 7332543836031 |
| Gamintojo kodas | ew9wn249w |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 57kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.57kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 4600l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 220min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina su džiovykle |
| Matmenys, svoris (be išsikišimų) | 870 x 600 x 630 mm |
| Aukštis | 87cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 63.6cm |
| Svoris | 109kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 46l |
| Ekrano tipas | didelis lcd ekranas |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 6kg |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Skalbimo programos, funkcijos | balanso kontrolė; programos pradžios atidėjimas; automatinis džiovinimas; fuzzy logic; woolmark blue; wool plus; steam freshscent; nonstop 3h/3kg; gležnų audinių programos; lauko drabužių programa |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Lengvas lyginimas | + |
| Kitos skalbimo programos | antialerginė programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Kita informacija | sensicare technologija; delicatecare sistema; pūkų filtras |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | garų funkcija |
| Rodyti daugiau | |

























































