Electrolux EWS6326DXE kaina
Electrolux EWS6326DXE kaina
Electrolux EWS6326DXEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539.0 € |
|
411.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EWS6326DXE, 6 kg, tamsiai pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 463 € |
|
411.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
411.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EWS6326DXE, 6 kg, tamsiai pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 463 € |
|
371.28 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
371.28 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbyklė Electrolux EWS6326DXEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
371.28 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
371.28 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EWS6326DXE |
|
371.28 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
371.28 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
ELECTROLUX EWS6326DXE Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
372.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
372.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
38 cm gylio juodos spalvos skalbyklė Electrolux EWS6326DXESiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
393.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
38 cm gylio juodos spalvos skalbyklė Electrolux EWS6326DXE |
|
401.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
401.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux EWS6326DXEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539.0 € |
|
411.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbyklė Electrolux EWS6326DXEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
411.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
411.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EWS6326DXE, 6 kg, tamsiai pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 463 € |
|
411.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
411.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux Skalbyklė 600 serija „SensiCare“ 6 kg EWS6326DXE |
|
439.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
439.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
38 cm gylio juodos spalvos skalbyklė Electrolux EWS6326DXENemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
479.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
479.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Skalbyklė ELECTROLUX EWS6326DXENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
499.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
ELECTROLUX EWS6326DXE |
|
523.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
523.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 14:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394129518 |
| Gamintojo kodas | ews6326dxe |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 42kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.42kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 197min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 37.8cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 42l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |




































