Gartraukis CATA TF 2003 GWH kaina
Gartraukis CATA TF 2003 GWH kaina
Garų surinktuvas CATA Hood TF 2003 600 GWH Telescopic Energy efficiency clas..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
112.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis Cata TF 2003 600 GWHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 148.39 € |
|
112.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA | Gartraukis | TF 2003 600 GWH | Teleskopinis | Energijos vartojimo efektyv.. |
|
133.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
133.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
IŠPARDAVIMAS. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency cla..Daugiau |
|
76.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
76.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
SALE OUT. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C..Daugiau |
|
79.86 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
SALE OUT. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C..Daugiau |
|
79.86 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Cata | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6.. |
|
83.49 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
SALE OUT. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C..Daugiau |
|
83.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
83.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6.. |
|
83.68 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
83.68 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6.. |
|
84.41 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
SALE OUT. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C..Daugiau |
|
87.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6.. |
|
96.81 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
SALE OUT. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C..Daugiau |
|
97.68 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood TF 2003 600 GWH Telescopic Energy efficiency clas..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
112.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis Cata TF 2003 600 GWHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 148.39 € |
|
112.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA | Gartraukis | TF 2003 600 GWH | Teleskopinis | Energijos vartojimo efektyv.. |
|
133.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
133.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 03:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248062008 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | tf2003600 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 340m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 57db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 2 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 18cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Rodyti daugiau | |







































