Gartraukis CATA TF 2003 GWH цена
Gartraukis CATA TF 2003 GWH цена
Gartraukis Cata TF 2003 600 GWHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 148.39 € |
|
106.40 €*
|
B магазин pigu.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood TF 2003 600 GWH Telescopic Energy efficiency clas..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
112.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
CATA | Gartraukis | TF 2003 600 GWH | Teleskopinis | Energijos vartojimo efektyv.. |
|
133.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
133.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
IŠPARDAVIMAS. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency cla..больше |
|
72.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
72.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
SALE OUT. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C..больше |
|
75.87 €
|
B магазин prevo.lt |
SALE OUT. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C..больше |
|
75.87 €
|
B магазин elektrika.lv |
Cata | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6.. |
|
78.65 €
|
B магазин baitukas.lt |
SALE OUT. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C..больше |
|
80.01 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
80.01 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
SALE OUT. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C..больше |
|
82.79 €
|
B магазин skytech.lt |
CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6.. |
|
83.68 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
83.68 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6.. |
|
84.41 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
SALE OUT. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C..больше |
|
92.80 €
|
B магазин buitex.lt |
CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6.. |
|
96.81 €
|
B магазин fortakas.lt |
Gartraukis Cata TF 2003 600 GWHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 148.39 € |
|
106.40 €*
|
B магазин pigu.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood TF 2003 600 GWH Telescopic Energy efficiency clas..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
112.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
CATA | Gartraukis | TF 2003 600 GWH | Teleskopinis | Energijos vartojimo efektyv.. |
|
133.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
133.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 12:14
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8422248062008 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | tf2003600 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 340m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 57db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 2 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 18cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Показать больше | |







































