Gartraukis Candy CBT625/2B/1 kaina
Gartraukis Candy CBT625/2B/1 kaina
Įmontuojamas gartraukis Candy CBT625/2B/1, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.9 € |
|
73.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis CANDY CBT625/2B/1Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119 € |
|
74.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
74.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis Gartraukis Candy CBT625/2B/1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 93.0 € |
|
75.01 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CANDY CBT625/2B/1 cooker hood |
|
70.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
70.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Candy CBT625/2B/1Yra sandėlyje. |
|
71.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
71.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Candy CBT625/2B/1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
71.97 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
71.97 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Gartraukis Candy CBT625/2B/1 |
|
71.97 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
71.97 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gartraukis Candy CBT625/2B/1 |
|
73.08 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
73.08 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Candy CBT625/2B/1Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
73.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
73.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Candy CBT625/2B/1, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.9 € |
|
73.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Candy CBT625/2B/1, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.9 € |
|
73.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
73.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis CANDY CBT625/2B/1Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119 € |
|
74.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
74.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis Gartraukis Candy CBT625/2B/1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 93.0 € |
|
75.01 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Candy CBT625/2B/1 | CA010178 |
|
79.30 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
79.30 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 19:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8059019043869 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | cbt625/2b/1 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Aukštis | 17.6cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 43cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | 7.22kg |
| Laido ilgis | -m |
| Savybės | led apšvietimas |
| Rodyti daugiau | |


















































