Gartraukis Candy CBG625/1X kaina
Gartraukis Candy CBG625/1X kaina
Įmontuojamas gartraukis Candy Simple CBG625/1X, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 89.9 € |
|
68.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Candy CBG625/1XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 83.0 € |
|
69.13 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Candy CBG625/1XYra sandėlyje. |
|
65.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
65.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gartraukis Candy CBG625/1XPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
65.92 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
65.92 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Integruojamas gartraukis Candy CBG625/1X |
|
67.13 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
67.13 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Candy CBG625/ 1X montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
67.78 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
67.78 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Gartraukis Candy CBG625/1XIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
68.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
68.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Candy Simple CBG625/1X, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 89.9 € |
|
68.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Candy Simple CBG625/1X, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 89.9 € |
|
68.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Candy CBG625/1XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 83.0 € |
|
69.13 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Candy | Hood | CBG625/1X | Canopy | Energy efficiency class C | Width 52 cm | 20.. |
|
74.98 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
74.98 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gartraukis Candy CBG625/1XSiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
83.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Candy CBG625/1X gartraukis Įmontuojama Sidabras 207 m³/h |
|
88.39 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
88.39 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8016361970748 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | 36900926 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 40kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 207m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 57db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 13cm |
| Plotis | 52cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Svoris | 5.5kg |
| Rodyti daugiau | |








































