Gartraukis Candy CBG625/1N kaina
Gartraukis Candy CBG625/1N kaina
Įmontuojamas gartraukis Candy CBG625/1N, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 87.9 € |
|
68.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Candy CBG625/1NKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.8 € |
|
68.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Candy CBG625/1N Built-in Black 207 m³/h C |
|
63.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
63.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Candy CBG625/ 1N montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
63.50 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis Candy CBG625/1NPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
63.50 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
63.50 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Įm.gartraukis Candy CBG625/1NSiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
67.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Candy CBG625/1NYra sandėlyje. |
|
67.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
67.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gartraukis Candy CBG625/1NIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
67.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
67.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Gartraukis Candy CBG625/1N |
|
68.24 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
68.24 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Candy CBG625/1N, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 87.9 € |
|
68.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Candy CBG625/1N, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 87.9 € |
|
68.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Candy CBG625/1NKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.8 € |
|
68.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Candy CBG625/1N | CA010217 |
|
73.75 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
73.75 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gartraukis Candy CBG625/1N |
|
74.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
74.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 19:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8016361972537 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 13cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Svoris | 5.5kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Savybės | su riebalų filtru |
| Rodyti daugiau | |







































