Gartraukis Candy CCC60N kaina
Gartraukis Candy CCC60N kaina
Gartraukis CANDY CCC60N/1Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129 € |
|
89.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
89.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis Candy CCC 60N/1Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
89.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Candy CCC 60N/1 |
|
83.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
83.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gartraukis CANDY CCC60N/1Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129 € |
|
89.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
89.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Prie sienos montuojamas gartraukis Candy CCC 60N/1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
89.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
89.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Gartraukis Candy CCC 60N/1Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
89.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Candy CCC60N/ 1 gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.44 eur/mėn |
|
94.40 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis Candy CCC 60N/1 |
|
94.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
94.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 18:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8016361937987 |
| Gamintojo kodas | ccc 60n/1 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 50kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 12.9 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 45lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 70.8 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 213m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 57db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Tipas | montuojami prie sienos |
| Recirkuliacija | nėra |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Apšvietimas | 1 x 25 |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Aukštis | 58cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 47.5cm |
| Svoris | 7kg |
| Matmenys | 475x600x580mm |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |


























