Gartraukis ELICA ERA C IX/A/60 kaina
Gartraukis ELICA ERA C IX/A/60 kaina
Gartraukis ELICA ERA C IX/A/52Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149 € |
|
89.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
89.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elica ERA C IX/A/52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 100.0 € |
|
89.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elica ERA C IX/A/52 Built-in Grey 368 m³/h |
|
80.93 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
80.93 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gartraukis Elica ERA C IX/A/52 PRF0142723 |
|
85.55 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
85.55 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Elica ERA C IX/A/52Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
88.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
88.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Elica ERA C IX/ A/ 52 montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.83 eur/mėn |
|
88.99 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
88.99 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Elica ERA C IX/A/52Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
88.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
88.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis ELICA ERA C IX/A/60, PRF0142723Yra sandėlyje. |
|
89.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
89.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gartraukis ELICA ERA C IX/A/52Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149 € |
|
89.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
89.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elica ERA C IX/A/52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 100.0 € |
|
89.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ELICA ERA C IX/A/52 GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
90.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
90.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis Elica ERA C IX/A/52 PRF0142723Daugiau |
|
95.15 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
95.15 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Elica ERA C IX/A/52 Built-in Grey 368 m³/h D |
|
95.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
95.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gartraukis ELICA ERA C IX/A/52Visą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
98.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
ERA C IX/A/60 įmontuojamas garų rinktuvas, 60cm plotis, nerūdyjantis plienas, me.. |
|
105.69 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
ELICA ERA C IX/A/60 |
|
109.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
109.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 23:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283045446 |
| Gamintojo kodas | era c ix/a/52 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | nėra |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | nėra |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | nėra |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 368m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Tipas | montuojami į spintelę |
| Recirkuliacija | yra |
| Recirkuliacijos trauka | 206m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | 3 |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Aukštis | 17.7cm |
| Plotis | 53.5cm |
| Gylis | 30cm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Rodyti daugiau | |





























































