Gartraukis Candy CBG625 kaina
Gartraukis Candy CBG625 kaina
Candy CBG625/1NKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.8 € Daugiau |
|
65.92 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Candy CBG625/1N, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 87.9 € Daugiau |
|
67.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Candy CBG625/1WSiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. Daugiau |
|
63.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Gartraukis Hood Candy CBG625/1WDaugiau |
|
63.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
63.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Candy CBG625/ 1N montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
63.50 €
18-19 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 18-19 d.d. |
63.50 €
18-19 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 18-19 d.d. |
Gartraukis Candy CBG625/1NPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
63.50 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
63.50 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Candy CBG625/1XYra sandėlyje. Daugiau |
|
65.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
65.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Candy CBG625/1NKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.8 € Daugiau |
|
65.92 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Candy CBG625/1WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
67.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
67.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Candy CBG625/1N, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 87.9 € Daugiau |
|
67.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Candy CBG625/1N, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 87.9 € Daugiau |
|
67.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Candy CBG625/1N integruojamas gartraukis, 52 cm, 3 greičiai, 207 m3 val, LED, kl..Daugiau |
|
84.99 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 02:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8016361970779 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | 36900926 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 40kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 207m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 57db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 13cm |
| Plotis | 52cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 5.5kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas, plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Rodyti daugiau | |












































