Viryklė Beko FSS57000GW kaina
Viryklė Beko FSS57000GW kaina
BEKO FSS57000GW ViryklėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
266.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
266.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
BEKO FSS57000GW |
|
279.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
279.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSS57000GWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
286.23 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Viryklė BEKO FSS57000GW |
|
286.23 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
286.23 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSS57000GWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
286.23 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elektrinė 50 cm pločio stiklokeramikos viryklė BEKO FSS57000GW su elektrine orka.. |
|
289.00 €
|
Į parduotuvę muresta.lt |
Beko FSS57000GW viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 56.50 eur/mėn |
|
339.00 €
17-18 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 17-18 d.d. |
339.00 €
17-18 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 17-18 d.d. |
Viryklė BEKO FSS57000GWNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
355.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-30 16:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8690842117763 |
| Gamintojo kodas | fss57000gw |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.85 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 106 |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | -w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 37.2kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 60l |
| Programuojamos kepimo programos | 4 |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | grilio kaitinimas |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 2 |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |


















































