Viryklė Beko FSE62110DW kaina
Viryklė Beko FSE62110DW kaina
BEKO FSE62110DW |
|
299.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
299.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-09 13:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8690842072550 |
| Gamintojo kodas | fse62110dw |
| Energijos klasė | a |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 47.6kg |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | 66l |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Orkaitės funkcijos | 6 |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Apatinis stalčius | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



































