Viryklė Beko FSE52321DWD kaina
Viryklė Beko FSE52321DWD kaina
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSE52321DWDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
277.40 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė viryklė Beko FSE52321DWDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 347.0 € |
|
283.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė BEKO FSE52321DWDNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
327.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSE52321DWDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
277.40 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
277.40 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSE52321DWDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
277.40 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSE52321DWDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
277.40 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Beko FSE52321DWD viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 27.74 eur/mėn |
|
277.40 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
277.40 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSE52321DWDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
277.40 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
277.40 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Viryklė BEKO FSE52321DWDNemokamas pristatymas |
|
277.40 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Dujinė viryklė Beko FSE52321DWDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 347.0 € |
|
283.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
"beko" Virtuvė Fse52321dwd |
|
291.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
291.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Viryklė BEKO FSE52321DWD |
|
299.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
299.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Viryklė BEKO FSE52321DWDNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
327.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 15:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8690842132636 |
| Gamintojo kodas | fse52321dwd |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 600cm |
| Svoris | 47.4kg |
| Elektrinis degiklių uždegimas | - |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 55l |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Orkaitės funkcijos | 5 |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |































