Viryklė Beko FBM62320SDS kaina
Viryklė Beko FBM62320SDS kaina
Dujinė viryklė su elektrine orkaite BEKO FBM62320SDS, 60 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
339.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
339.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BEKO FBM62320SDSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 381.0 € |
|
339.95 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
339.95 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Viryklė BEKO FBM62320SDSNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
381.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Viryklė BEKO FBM62320SDSNemokamas pristatymas |
|
306.88 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Viryklė BEKO Cooker FBM62320SDS, Plotis 60 cm, A, Gas/Electric, LED screen |
|
338.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
338.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Beko FBM62320SDS viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 33.89 eur/mėn |
|
338.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
338.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Viryklė Beko FBM62320SDSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
338.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
338.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite BEKO FBM62320SDS, 60 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
339.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
339.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BEKO FBM62320SDSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 381.0 € |
|
339.95 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
339.95 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
BEKO FBM62320SDS |
|
349.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
349.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dujinė 60 cm pločio viryklė BEKO FBM62320SDS su elektrine orkaite, pilkos sp. |
|
369.00 €
|
Į parduotuvę muresta.lt |
Viryklė BEKO FBM62320SDSNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
381.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Viryklė Beko FBM62320SDSIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
381.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
381.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Cooker BEKO FBM62320SDS |
|
458.77 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
458.77 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8690842723902 |
| Gamintojo kodas | fbm62320sds |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 72l |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Orkaitės funkcijos | 8 |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | -vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Rodyti daugiau | |


























