Viryklė Beko FBM62330GXTN kaina
Viryklė Beko FBM62330GXTN kaina
BEKO FBM62330GXTN viryklėNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
418.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dujinė viryklė Beko FBM62330GXTNKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 603.0 € |
|
482.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BEKO FBM62330GXTN viryklė |
|
415.29 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
415.29 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
BEKO FBM62330GXTN viryklėNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
418.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
BEKO FBM62330GXTN cooker |
|
442.93 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
442.93 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
BEKO FBM62330GXTN cooker |
|
452.70 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
452.70 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Beko Virtuvė Fbm62330gxtn |
|
454.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
454.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Dujinė viryklė Beko FBM62330GXTNKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 603.0 € |
|
482.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 19:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8690842694080 |
| Gamintojo kodas | fbm62330gxtn |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 72l |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Orkaitės funkcijos | 8 |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | -vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |


























