Beko FBST62110DW kaina
Beko FBST62110DW kaina
Beko FBST62110DWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 387.0 € |
|
279.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė BEKO FBST62110DWKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 399 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
279.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite BEKO FBST62110DW, 60 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
289.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
289.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 21:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8690842720161 |
| Gamintojo kodas | fbst62110dw |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.82 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Orkaitės funkcijos | 4 |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Rodyti daugiau | |


























