Viryklė Beko FSE53320DWCS kaina
Viryklė Beko FSE53320DWCS kaina
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSE53320DWCSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
285.85 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė viryklė BEKO FSE53320DWCSKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
289.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Beko FSE53320DWCSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 366.0 € |
|
295.48 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
295.48 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSE53320DWCSIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
285.85 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
285.85 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSE53320DWCSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
285.85 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSE53320DWCSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
285.85 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Beko FSE53320DWCS viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 28.59 eur/mėn |
|
285.85 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
285.85 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSE53320DWCSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
285.85 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
285.85 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Viryklė BEKO FSE53320DWCSNemokamas pristatymas |
|
285.85 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Viryklė BEKO FSE53320DWCS |
|
286.33 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
286.33 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dujinė viryklė BEKO FSE53320DWCSKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
289.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Beko FSE53320DWCSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 366.0 € |
|
295.48 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
295.48 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
BEKO FSE53320DWCS |
|
299.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
299.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Viryklė BEKO FSE53320DWCS |
|
361.73 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
361.73 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 14:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8690842117725 |
| Gamintojo kodas | fse53320dwcs |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 50cm |
| Svoris | -kg |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | -l |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Orkaitės funkcijos | viršutinis ir apatinis kaitinimas |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Rodyti daugiau | |































