Viryklė Beko FSM52332DWDT kaina
Viryklė Beko FSM52332DWDT kaina
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSM52332DWDTKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
314.29 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė viryklė Beko FSM52332DWDTKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 672.0 € |
|
314.29 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė BEKO FSM52332DWDTNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
346.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSM52332DWDTIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
314.29 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
314.29 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSM52332DWDTKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
314.29 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSM52332DWDTKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
314.29 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSM52332DWDTPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
314.29 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
314.29 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dujinė viryklė Beko FSM52332DWDTKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 672.0 € |
|
314.29 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė Cooker BEKO FSM52332DWDT |
|
314.29 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
314.29 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Viryklė BEKO FSM52332DWDTNemokamas pristatymas |
|
314.70 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Viryklė BEKO FSM52332DWDTNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
346.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Kuchenka Beko Kuchnia FSM 52332DWDT | 8690842731648 | 8690842731648 |
|
363.25 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Cooker BEKO FSM52332DWDT |
|
413.46 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
413.46 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 13:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8690842731648 |
| Gamintojo kodas | fsm52332dwdt |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.92 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 95 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 600cm |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | 60l |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Orkaitės funkcijos | grilis |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |






















