Viryklė Beko FSM62320DWS kaina
Viryklė Beko FSM62320DWS kaina
BEKO FSM62320DWS |
|
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-12-04 18:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8690842065576 |
| Gamintojo kodas | fsm62320dws |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.91 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 47kg |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | 72l |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Orkaitės funkcijos | 8 |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |









































Dalia B.
2023-08-02 12:04:34
Džiaugiuosi šia virykle. Patogi naudotis, puikiai funkcionuoja orkaitė. Lengvai valosi - naudoju beveik metus, o vis dar atrodo kaip nauja.