Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (34)
AEG CIB56481BW virtuvas Pastatoma viryklė Indukcinė viryklė, padalyta į sritis B.. |
|
699.00 €
|
Išparduotafrog.lt |
|
Technoaura.lt
|
Viryklė AEG CIB56481BW |
|
720.00 €
|
Išparduotatechnoaura.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-11-14 10:09
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Viryklė AEG CIB56481BW

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Viryklė AEG CIB56481BW
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7332543767434 |
| Gamintojo kodas | cib56481bw |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Aukštis | 85.8cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |

































