Šaldytuvas TCL RP340BSD1 kaina
Šaldytuvas TCL RP340BSD1 kaina
Šaldytuvas šaldiklis apačioje TCL RP340BSD1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
499.79 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
TCL Šaldytuvas | RP340BSD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi |.. |
|
499.79 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
499.79 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
TCL RP340BSD1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 705.0 € |
|
563.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas TCL RP340BSD1Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
499.79 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje TCL RP340BSD1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
499.79 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje TCL RP340BSD1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
499.79 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldytuvas TCL RP340BSD1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
499.79 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
TCL Šaldytuvas | RP340BSD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi |.. |
|
499.79 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
499.79 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
TCL Refrigerator | RP340BSD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
535.09 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
TCL Refrigerator | RP340BSD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
537.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
537.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TCL Refrigerator | RP340BSD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
537.45 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
TCL RP340BSD1 Refrigerator, Freestanding Combination, Height 1.85m, Depth, Fridg.. |
|
547.82 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
TCL Refrigerator | RP340BSD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
549.40 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
TCL Refrigerator | RP340BSD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
549.40 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
TCL Refrigerator | RP340BSD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
554.69 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
TCL RP340BSD1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 705.0 € |
|
563.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
TCL Refrigerator | RP340BSD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
573.93 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
TCL Refrigerator | RP340BSD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
578.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
TCL Refrigerator | RP340BSD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
578.86 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
TCL Refrigerator | RP340BSD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
584.14 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
584.14 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
TCL Refrigerator | RP340BSD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
630.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
TCL Refrigerator | RP340BSD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
676.19 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
676.19 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 17:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8720568107950 |
| Gamintojo kodas | rp340bsd1 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 214kwh |
| Bendra talpa | 340l |
| Šaldytuvo talpa | 223l |
| Šaldiklio talpa | 117l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 8.5kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 185cm |
| Gylis | 66cm |
| Svoris | 64kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Kita | led apšvietimas |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |



























