Šaldytuvas TCL RP340BWD1 kaina
Šaldytuvas TCL RP340BWD1 kaina
TCL RP340BWD1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 705.0 € |
|
430.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
TCL Refrigerator RP340BWD1 Energy efficiency class D Free standing Combi He..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
431.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
TCL Refrigerator | RP340BWD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
402.90 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Šaldytuvas TCL RP340BWD1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
403.40 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
403.40 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
TCL Šaldytuvas | RP340BWD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi |.. |
|
403.40 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
403.40 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
TCL Refrigerator | RP340BWD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
403.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
403.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TCL Refrigerator | RP340BWD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
405.65 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
TCL Refrigerator | RP340BWD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
407.62 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
TCL Refrigerator | RP340BWD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
407.62 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
TCL KIN965SE0 Refrigerator, freestanding, combination, 1.85m height, D, 223 L fr.. |
|
411.50 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
TCL Refrigerator | RP340BWD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
427.21 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
TCL RP340BWD1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 705.0 € |
|
430.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
TCL Refrigerator RP340BWD1 Energy efficiency class D Free standing Combi He..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
431.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas TCL RP340BWD1Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
431.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
431.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
TCL Refrigerator | RP340BWD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
439.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
TCL Refrigerator | RP340BWD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
447.84 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
447.84 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
TCL Refrigerator | RP340BWD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
545.77 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
TCL Refrigerator | RP340BWD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
573.93 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Šaldytuvas TCL | RP340BWD1 | Energijos efektyvumo klasė D | Laisvai pastatomas |.. |
|
628.55 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
TCL Refrigerator | RP340BWD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi.. |
|
669.93 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
669.93 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 16:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8720568108209 |
| Gamintojo kodas | rp340bwd1 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 214kwh |
| Bendra talpa | 340l |
| Šaldytuvo talpa | 223l |
| Šaldiklio talpa | 117l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn‑n‑st‑t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 185cm |
| Gylis | 66cm |
| Svoris | 64kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Rodyti daugiau | |




























