Šaldytuvas TCL RC382BXC0EU kaina
Šaldytuvas TCL RC382BXC0EU kaina
TCL Šaldytuvas | RC382BXC0EU | Energy efficiency class C | Free standing | Combi.. |
|
650.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
650.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas TCL RC382BXC0EUPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
650.09 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
TCL Šaldytuvas | RC382BXC0EU | Energy efficiency class C | Free standing | Combi.. |
|
650.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
650.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas TCL RC382BXC0EUIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
669.59 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
TCL Refrigerator | RC382BXC0EU | Energy efficiency class C | Free standing | Com.. |
|
681.26 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
TCL Refrigerator | RC382BXC0EU | Energy efficiency class C | Free standing | Com.. |
|
685.30 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
TCL | RC382BXC0EU |
|
696.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
696.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TCL Refrigerator | RC382BXC0EU | Energy efficiency class C | Free standing | Com.. |
|
705.65 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
TCL Refrigerator | RC382BXC0EU | Energy efficiency class C | Free standing | Com.. |
|
714.09 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
714.09 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
TCL Refrigerator | RC382BXC0EU | Energy efficiency class C | Free standing | Com.. |
|
719.35 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
TCL Refrigerator | RC382BXC0EU | Energy efficiency class C | Free standing | Com.. |
|
737.07 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
TCL Refrigerator | RC382BXC0EU | Energy efficiency class C | Free standing | Com.. |
|
744.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
TCL Refrigerator | RC382BXC0EU | Energy efficiency class C | Free standing | Com.. |
|
779.85 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
TCL Refrigerator | RC382BXC0EU | Energy efficiency class C | Free standing | Com.. |
|
949.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
949.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 10:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8720568110318 |
| Gamintojo kodas | rc382bxc0eu |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 177kwh |
| Bendra talpa | 382l |
| Šaldytuvo talpa | 265l |
| Šaldiklio talpa | 117l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 203cm |
| Gylis | 64.8cm |
| Svoris | 77kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Palaikomos technologijos | low frost |
| Rodyti daugiau | |

























