Šaldytuvas TCL RP456BLE0EU kaina
Šaldytuvas TCL RP456BLE0EU kaina
Šaldytuvas šaldiklis apačioje TCL RP456BLE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 619 € |
|
403.15 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
TCL Refrigerator RP456BLE0 Energy efficiency class E Free standing Combi He..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
431.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
TCL RP456BLE0EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 653.0 € |
|
431.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
TCL Refrigerator | RP456BLE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
402.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Šaldytuvas TCL RP456BLE0EUIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
403.15 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
403.15 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje TCL RP456BLE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 619 € |
|
403.15 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje TCL RP456BLE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 619 € |
|
403.15 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldytuvas TCL RP456BLE0EUPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
403.15 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
403.15 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
TCL Šaldytuvas | RP456BLE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi |.. |
|
403.15 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
403.15 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
TCL RP456BLE0EU, šaldytuvas su apatiniu šaldikliu, E klasė, 201cm, 456l, sidabri.. |
|
403.25 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
TCL Refrigerator | RP456BLE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
403.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
403.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TCL Refrigerator | RP456BLE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
405.33 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
TCL Refrigerator | RP456BLE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
407.29 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
TCL Refrigerator | RP456BLE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
407.29 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
TCL RP456BLE0 Refrigerator, freestanding, combination, 2m height, Energy class E.. |
|
411.20 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
TCL Refrigerator RP456BLE0 Energy efficiency class E Free standing Combi He..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
431.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
TCL RP456BLE0EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 653.0 € |
|
431.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
TCL Refrigerator | RP456BLE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
439.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
TCL Refrigerator | RP456BLE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
459.61 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
459.61 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
TCL Refrigerator | RP456BLE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
476.21 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
TCL Refrigerator | RP456BLE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
521.81 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
TCL Refrigerator | RP456BLE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
531.34 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Šaldytuvas TCL | RP456BLE0 | Energijos efektyvumo klasė E | Laisvai pastatomas |.. |
|
578.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
TCL Refrigerator | RP456BLE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
671.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
671.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 14:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8720568109930 |
| Gamintojo kodas | rp456ble0eu |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 297kwh |
| Bendra talpa | 456l |
| Šaldytuvo talpa | 314l |
| Šaldiklio talpa | 142l |
| Temperatūra šaldiklyje | -16 / -24ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Klimato klasė | sn/n/st/t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 201cm |
| Gylis | 68cm |
| Svoris | 78kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Kita | led apšvietimas |
| Rodyti daugiau | |



























