Šaldytuvas TCL RP409BLE0EU kaina
Šaldytuvas TCL RP409BLE0EU kaina
TCL Šaldytuvas | RP409BLE0EE | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
436.29 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
436.29 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas TCL RP409BLE0EUPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
436.39 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Šaldytuvas TCL RP409BLE0EUIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
449.48 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
TCL Refrigerator | RP409BLE0EE | Energy efficiency class E | Free standing | Com.. |
|
461.62 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
TCL Refrigerator | RP409BLE0EE | Energy efficiency class E | Free standing | Com.. |
|
461.80 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
TCL | RP409BLE0EE |
|
467.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
467.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TCL RP409BLE0 Refrigerator, freestanding combi, 1.85m height, E energy rating, 2.. |
|
476.68 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
TCL Refrigerator | RP409BLE0EE | Energy efficiency class E | Free standing | Com.. |
|
478.06 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
TCL Refrigerator | RP409BLE0EE | Energy efficiency class E | Free standing | Com.. |
|
480.32 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
480.32 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
TCL Refrigerator | RP409BLE0EE | Energy efficiency class E | Free standing | Com.. |
|
482.64 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
TCL Refrigerator | RP409BLE0EE | Energy efficiency class E | Free standing | Com.. |
|
497.47 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
TCL Refrigerator | RP409BLE0EE | Energy efficiency class E | Free standing | Com.. |
|
556.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
TCL Refrigerator | RP409BLE0EE | Energy efficiency class E | Free standing | Com.. |
|
588.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
588.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 01:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8720568109916 |
| Gamintojo kodas | rp409ble0eu |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 270kwh |
| Bendra talpa | 409l |
| Šaldytuvo talpa | 267l |
| Šaldiklio talpa | 142l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 61.7cm |
| Aukštis | 189cm |
| Gylis | 60.6cm |
| Svoris | 75kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 stiklinės lentynos |
| Palaikomos technologijos | low frost |
| Rodyti daugiau | |























