Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS01E-B kaina
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS01E-B kaina
Mikrobangų krosnelė SHARP YC-MS01E-BKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 79.9 € |
|
59.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS01E-BKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.9 € |
|
81.39 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sharp YC-MS01E-BKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 103.0 € |
|
81.39 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė SHARP YC-MS01E-BKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 79.9 € |
|
59.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Sharp YC-MS01E-B mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 11.76 eur/mėn |
|
70.58 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
70.58 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Sharp YC-MS01E-B. Geräteplatzierung: Arbeitsfläche, Produkttyp: Solo-Mikrowelle,.. |
|
75.78 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
75.78 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS01E-BKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.9 € |
|
81.39 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS01E-BKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.9 € |
|
81.39 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Sharp YC-MS01E-BKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 103.0 € |
|
81.39 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sharp YC-MS01E-B mikrobangų krosnelė Juoda Mikrobangų krosnelė be papildomų funk.. |
|
85.04 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
85.04 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS01E-B 20L, 800W, Juoda |
|
85.67 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
85.67 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Sharp YC-MS01E-B microwave Countertop Solo microwave 20 L 800 W Black |
|
87.33 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4974019151878 |
| Gamintojo kodas | r-200b (variantas) |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 25.8cm |
| Plotis | 43cm |
| Gylis | 34.4cm |
| Svoris | -kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | - |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 25.5cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | metalas |
| Konvekcija | - |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |

















































