Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS02E kaina
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS02E kaina
Sharp YC-MS02EBTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
89.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sharp YC-MS02E-W mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 8.48 eur/mėn |
|
84.80 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Sharp YC-MS02EBTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
89.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS02E-WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 100.9 € Daugiau |
|
89.08 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS02E-WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 100.9 € Daugiau |
|
89.08 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Sharp Aštrus | Mikrobangų krosnelė | YC-MS02E-W | Laisvai stovintis | 20 L | 800.. |
|
89.08 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
89.08 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Sharp YC-MS02E-W Mikrowelle Arbeitsplatte Solo-Mikrowelle 20 l 800 W Schwarz - W.. |
|
90.04 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
90.04 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 21:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4974019161235 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 25.8cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 32.4cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Galios lygių skaičius | 11 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | vaikų saugos užraktas; 8 automatinės programos; greitas paleidimas +30 s; atitirpinimas pagal laiką ir svorį; besisukantis stiklinis padėklas |
| Rodyti daugiau | |










































