Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MG01E-S kaina
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MG01E-S kaina
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MG01E-SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.9 € |
|
79.43 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
79.43 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Sharp YC-MG01E-S mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 7.94 eur/mėn |
|
79.43 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MG01E-SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.9 € |
|
79.43 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
79.43 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Sharp Home Appliances YC-MG01E-S microwave Countertop Combination microwave 20 L.. |
|
85.27 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
85.27 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 00:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4974019966496 |
| Gamintojo kodas | yc-mg01e-s |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 44cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 32.4cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1000w |
| Besisukantis padėklas | 255cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | grilio grotelės komplekte; atitirpinimo režimas; mechaniniai valdymo ratukai |
| Rodyti daugiau | |



















































