Sharp YC-MG01E-W microwave Countertop Grill microwave 20 L 800 W Black, White |
|
82.45 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (50)
SALE OUT. Sharp | YC-MG01E-W | Microwave Oven with Grill | Free standing | 800 W.. |
|
49.66 €
|
Išparduotatoptech.lt |
Sharp Microwave Oven with Grill YC-MG01E-W Free standing, 800 W, Grill, White |
|
59.14 €
|
Išparduotaerno.lt |
Sharp YC-MG01E-W microwave Countertop Grill microwave 20 L 800 W Black, White |
|
61.42 €
|
Išparduotaposty.lt |
Sharp Microwave Oven with Grill YC-MG01E-W Free standing 800 W Grill White |
|
61.87 €
|
Išparduotasmartech.ee |
SALE OUT. | Sharp | Microwave Oven with Grill | YC-MG01E-W | Free standing | 800.. |
|
64.42 €
|
Išparduotasmartonly.eu |
Sharp | Microwave Oven with Grill | YC-MG01E-W | Free standing | 800 W | Grill |.. |
|
65.27 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Mikrobangų krosnelė Išparduodama. Sharp Microwave Oven with Grilis YC-MG01E-W Fr.. |
|
68.99 €
|
Išparduotavarle.lt |
Sharp | Microwave Oven with Grill | YC-MG01E-W | Free standing | 800 W | Grill |.. |
|
69.18 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Sharp mikrobangų krosnelė su griliu YC-MG01E-W Laisvai pastatoma, 800 W, grilis,.. |
|
73.53 €
|
Išparduotaintop.lt |
Sharp | Microwave Oven with Grill | YC-MG01E-W | Free standing | 800 W | Grill |.. |
|
74.49 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Sharp YC-MG01E-W microwave Countertop Grill microwave 20 L 800 W Black, White |
|
74.68 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Sharp YC-MG01E-W microwave Countertop Grill microwave 20 L 800 W Black, White |
|
74.78 €
|
Išparduotapercte.eu |
Sharp YC-MG01E-W mikrobangų krosnelė Stalviršis Mikrobangų krosnelė su kepsninės.. |
|
78.29 €
|
Išparduotastore24.lt |
Sharp YC-MG01E-W mikrobangų krosnelė Stalviršis Mikrobangų krosnelė su kepsninės.. |
|
78.70 €
|
Išparduotaelektromarket.lt |
„Sharp YC-MG01E-W“ mikrobangų krosnelė su griliu, stalviršio modelis, 20 l, 800 .. |
|
78.96 €
|
Išparduotadoberman.lt |
Sharp YC-MG01E-W microwave Countertop Grill microwave 20 L 800 W Black, White |
|
82.25 €
|
Išparduotaelectrobase.lt |
Sharp YC-MG01E-W microwave Countertop Grill microwave 20 L 800 W Black, White |
|
87.25 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
Sharp YC-MG01E-W mikrobangų krosnelė Juoda, Balta Mikrobangų krosnelė su kepsnin.. |
|
87.53 €
|
Išparduotafrog.lt |
Sharp YC-MG01E-W mikrobangų krosnelė su griliu, 20 L, 800 W, juoda, balta |
|
91.35 €
|
Išparduotavitalimax.lt |
„Sharp YC-MG01E-W“ mikrobangų krosnelė su stalviršio funkcija, grilio funkcija, .. |
|
91.78 €
|
Išparduotafreyo.lt |
Sharp mikrobangų krosnelė su griliu YC-MG01E-W Laisvai pastatoma, 800 W, grilis,.. |
|
91.89 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Sharp | Microwave Oven with Grill | YC-MG01E-W | Free standing | 800 W | Grill |.. |
|
94.73 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Sharp | Microwave Oven with Grill | YC-MG01E-W | Free standing | 800 W | Grill |.. |
|
97.55 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Sharp YC-MG01E-W microwave Countertop Grill microwave 20 L 800 W Black, White | .. |
|
98.45 €
|
Išparduotaenter24.eu |
Sharp | Microwave Oven with Grill | YC-MG01E-W | Free standing | 800 W | Grill |.. |
|
98.66 €
|
Išparduotaetop.lt |
Sharp | Microwave Oven with Grill | YC-MG01E-W | Free standing | 800 W | Grill |.. |
|
99.39 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
Sharp | Microwave Oven with Grill | YC-MG01E-W | Free standing | 800 W | Grill |.. |
|
99.39 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
Sharp | Microwave Oven with Grill | YC-MG01E-W | Free standing | 800 W | Grill |.. |
|
102.18 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Sharp | Microwave Oven with Grill | YC-MG01E-W | Free standing | 800 W | Grill |.. |
|
102.37 €
|
Išparduotapricemarket.lv |
Sharp Microwave Oven with Grill YC-MG01E-W Free standing, 800 W, Grill, White |
|
103.99 €
|
Išparduotalazyhouse.lt |
Sharp | Microwave Oven with Grill | YC-MG01E-W | Free standing | 800 W | Grill |.. |
|
105.90 €
|
Išparduota1stop.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 01:12
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MG01EW

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MG01EW
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4974019151915 |
| Gamintojo kodas | yc-mg01e-w |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 25.8cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 34.4cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1000w |
| Besisukantis padėklas | 25.5cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | defrost (atšildymo) funkcija, baltas korpusas su juodos stiklo durelėmis |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |

















































