Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (51)
SALE OUT. Sharp YC-MS01E-S Microwave oven, 20 L capacity, 800 W, Stainless steel.. |
|
50.97 €
|
Išparduotasmartonly.eu |
SALE OUT. Sharp YC-MS01E-S Microwave oven, 20 L capacity, 800 W, Stainless steel.. |
|
57.50 €
|
Išparduotatoptech.lt |
Sharp Buitinė technika YC-MS01E-S mikrobangų krosnelė Stalviršis Solo mikrobangų.. |
|
62.01 €
|
Išparduotaposty.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS01E-S | Free standing | 20 L | 800 W | Silver |
|
63.40 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Sharp Home Appliances YC-MS01E-S mikrobangų krosnelė Stalviršis Mikrobangų krosn.. |
|
66.22 €
|
Išparduotaelektromarket.lt |
„Sharp“ namų buitinė technika YC-MS01E-S mikrobangų krosnelė – stalviršio, vieno.. |
|
66.94 €
|
Išparduotadoberman.lt |
Sharp Home Appliances Sharp Home Appliances YC-MS01E-S mikrobangų krosnelė Mikro.. |
|
68.14 €
|
Išparduotafrog.lt |
Sharp YC-MS01E-S mikrobangų krosnelė Stalviršis Mikrobangų krosnelė be funkcijų .. |
|
68.73 €
|
Išparduotavarle.lt |
Aštri mikrobangų krosnelė YC-MS01E-S Laisvai stovinti, 20 L, 800 W, sidabrinė |
|
72.48 €
|
Išparduotaintop.lt |
IŠPARDUODAMA. Sharp YC-MS01E-S Microwave oven, 20 L capacity, 800 W, Stainless s.. |
|
73.73 €
|
Išparduotatviranga.lt |
Sharp Home Appliances YC-MS01E-S microwave Countertop Solo microwave 20 L 800 W .. |
|
74.10 €
|
Išparduotaenter24.eu |
Sharp namų apyvokos prietaisai YC-MS01E-S mikrobangų krosnelė stalinėms 20 L 800.. |
|
74.55 €
|
Išparduotavitalimax.lt |
„Sharp Home Appliances YC-MS01E-S“ mikrobangų krosnelė, stalviršio tipo, solo ti.. |
|
75.59 €
|
Išparduotafreyo.lt |
Sharp Home Appliances YC-MS01E-S microwave Countertop Solo microwave 20 L 800 W |
|
84.18 €
|
Išparduotaelectrobase.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS01E-S | Free standing | 20 L | 800 W | Silver|YC-M.. |
|
85.51 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS01E-S | Free standing | 20 L | 800 W | Silver |
|
88.05 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS01E-S | Free standing | 20 L | 800 W | Silver |
|
88.19 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS01E-S | Free standing | 20 L | 800 W | Silver |
|
89.00 €
|
Išparduotaetop.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS01E-S | Free standing | 20 L | 800 W | Silver |
|
89.72 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS01E-S | Free standing | 20 L | 800 W | Silver |
|
89.72 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
Microwave Oven YC-MS01E-S Free standing, 20 L, 800 W, Silver YC-MS01E-S | 49740.. |
|
92.24 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS01E-S | Free standing | 20 L | 800 W | Silver |
|
92.24 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS01E-S | Free standing | 20 L | 800 W | Silver |
|
92.42 €
|
Išparduotapricemarket.lv |
Mikrobangų Krosnelė - Sharp YC-MS01E-S 20 L 800 W Su Stiklo Sukamuoju Pagrindu i.. |
|
94.59 €
|
Išparduotaproshop.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS01E-S | Free standing | 20 L | 800 W | Silver |
|
95.59 €
|
Išparduota1stop.lt |
Sharp YC-MS01E-S Mikrobangų krosnelė – laisvai pastatoma, 20 L talpa, 800 W gali.. |
|
95.95 €
|
Išparduotavieni.lt |
Mikrobangų krosnelė Sharp Microwave Oven YC-MS01E-S Free standing, 20 L, 800 W, .. |
|
96.79 €
|
Išparduotaevelatus.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS01E-S | Free standing | 20 L | 800 W | Silver |
|
101.33 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Sharp YC-MS01E-S mikrobangų krosnelė Stalviršis Mikrobangų krosnelė be funkcijų .. |
|
105.00 €
|
Išparduotabekredito.lt |
Laisvai Pastatoma Mikrobangų Krosnelė Sharp Yc-ms01e-s (800w /20l / Sidabrinė / .. |
|
116.00 €
|
Išparduotaelektronikostaskas.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-23 18:16
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS01E-S

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS01E-S
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4974019966489 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 44cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 32.4cm |
| Svoris | 11kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | stalviršinis solo modelis, atitirpinimo funkcija, 5 galios lygiai |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |

















































